Nabízené služby

Nabízené služby

Stavební práce

Náš tým stavebních profesionálů vám s radostí pomůže s jakoukoli stavební prací. Jedná-li se o malé zakázky či rozsáhlé projekty, jsme tu pro vás, připraveni udělat maximum, abychom společně docílili perfektního výsledku. Ve stavebnictví jsme v období třiceti let nasbírali mnoho zkušeností, naše týmy pravidelně proškolujeme a nikdy nezůstáváme pozadu v zavádění nových pracovních trendů. Nejvíce zakázek zhotovujeme především v Jihočeském kraji, ale máme za sebou zhotovené projekty i mimo JČ, například v Praze a nebo Oseku v severozápadních Čechách. Mezi naše spokojené klienty z mezinárodních řad patří například obchodní řetězce Lidl, Tesco a Penny, pro které jsme zhotovovali výstavbu prodejen potravin. Více o našich zakázkách si můžete přečíst v sekci “Dokončené projekty” a nebo kliknutím na ikonku “Stavební práce” níže.

Dřevovýroba

I když jsou naším hlavním řemeslem stavebnické práce, nabízíme služby i v rámci dřevařského průmyslu. K našemu objektu patří pilnice, kde vám s radostí nařežeme a připravíme dřevo podle vámi zadných parametrů. Dále je pak součástí našeho areálu truhlářská dílna, kde vámi zadané zakázky zhotovuje náš skvělý tým truhlářů. Naši truhláři mají mnoho zkušeností, které nasbírali nejen při jejich dlouholetém působení v naší rodinné firmě. Na všechny dřevařské práce používáme kvalitní materiály a naším hlavním cílem je kvalitně odvedená práce.Pronájem mechanizace

V neposlední řadě vám nabízíme pronájem těžkotonáží stavební techniky a nákladních automobilů. Všechny naše stroje podrobujeme pravidelným technickým kontrolám a údržbám. Můžeme vám pomoci přesunout stavební materiál, vyhloubit základy a nebo jednoduše zapůjčit jeden z našich strojů s nebo bez strojníka. Vše záleží na vašich požadavcích a potřebách.